Büyük Avrupa Turu

Oylanmamış 0 İnceleme
0/5
Kullanıcılar %0 oranında memnun

Tarih

Tarihler için arayınız!

Süre

12 gece 13 gün

Konaklama

3* Otel

Ulaşım

Uçak - Otobüs

Tur Programı
1.gün AMSTERDAM UÇUŞ - AMSTERDAM 
Daha sonra tarafınıza bildirilecek olan saat ve yerde buluşma, Pegasus veya Sun Express havayolu tarifeli seferi Amsterdam veya yakın bir ile uçuş. Varışımızın ardından tamamen kazıkların üzerine kurulmuş ve deniz seviyesinin altındaki yerleşimi ile Kuzey’in Venedik’i lakaplı şehirde turumuzu yapıyoruz. Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener sokağı görülecek yerler arasında, ardından otelimize varış ve konaklama
2.gün BRUKSEL
Sabah kahvaltısının ardından Paris’e yolculuk yol üzerinde Brüksel Şehir turumuzu yapıyoruz Kraliyet sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası, Heysel Stadyumu göreceğimiz yerler arasında, ardından Paris’e doğru yola devam ediyor ve otelimize yerleşiyoruz.
3.gün PARİS
Sabah kahvaltısının ardından dünya kentlerinin en gözdelerinden Paris şehir turu,  Eiffel kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli, Champs Elysees, Da Vinci şifresine konu olmuş Louvre Müzesi ve piramit, Zafer meydanı, Napolyon’un mezarı, Alexandr köprüsü, 1789 Fransız devrimine konu olmuş Concorde Giyotin meydanı görülecek yerler arasında, ardından akşam geç saatlere kadar Paris’te kalıyor ve Eiffel kulesinin ışık gösterisini izliyoruz. Konaklama otelimizde.
4.gün PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Paris’te serbest zaman veriyoruz dileyenler Eiffel Kulesine çıkabilir, dileyenler Louvre müzesini gezebilir, öğleden sonra tekrar buluşuyor ve Ressamlar Tepesine çıkıyoruz, ardından geç saatlerde otobüsümüzle buluşuyor ve Prag’a doğru yola çıkıyoruz. Geceleme otobüsümüzde.
5.gün PRAG
Sabah Prag’a varışımızın ardından şehir turumuzu yapıyoruz. Masal şehir Prag’da göreceğimiz yerler arasında Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Loretta, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı, Astronomik saat, Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı bulunmaktadır. Sonrasında serbest zaman, gece saatlerinde yola çıkış ve Paris yolculuğu. Konaklama otelimizde.
6.gün VİYANA
Sabah kahvaltının ardından sanat şehri Viyana’ya doğru yola çıkıyoruz. Varışımızın ardından şehir turumuza başlıyoruz, Opera, üniversite ve parlemento binaları, tiyatro, Prater Park, Holfburg, Hofgasse, Carillon, Saat kulesi, Schlossberg göreceğimiz yerler arasında, ardından Budapeşte’ye hareket ediyor ve otelimize yerleşiyoruz.
7.gün BUDAPEŞTE
Sabah kahvaltısının ardından Tuna nehri boyunca sıralanan Orta Avrupa kentlerinden ilki olan Budapeşte şehir turu. Bu muhteşem şehirde görülecek yerler arasında Kahramanlar meydanı, Andrassy caddesi, Opera, Parlamento, Zincirli Köprü, Gülbaba Türbesi, Buda Kalesi, Mathias kilisesi, Elizabeth Köprüsü bulunmaktadır. Sonrasında serbest zaman. Geceleme otelimizde
8.gün  LUBYANA
Sabah kahvaltının ardından Venedik’e doğru yola çıkıyoruz, yol üzerinde Slovenya’nın başkenti Lubyana’yı geziyoruz. Görülecek yerler arasında Vodnik Meydanı, Ljubljana Kalesi, St. Nikolaja Katedrali, Zmajska Most, eski meydan, tarihi çeşme ve halk meydanı bulunmaktadır. Daha sonra yola devam ediyor ve Venedik’e ulaşıyoruz. Konaklama otelimizde.
9.gün VENEDİK
Sabah kahvaltısının Venedik şehir turunda ünlü San Marco Meydanı ve Bazilikası, mahkumların hapse gitmeden önce son bir kez baktıkları nefes köprüsü, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Daha sonra akşam saatlerinde yola devam ediyor ve Montecatini’ye ulaşıyoruz. Konaklama otelimizde.
10.gün FLORANSA
Sabah kahvaltsının ardından yapacağımız kısa bir yolculuk ile Floransa’ya varıyor ve şehir turu yapıyoruz, görülecek yerler arasında Floransa’yı ikiye ayıran Arno nehri, kuyumcuları ile ünlü Ponte Veccihio köprüsü, Duomo, Medici ailesine ait Uffizi Sarayı, Michelangelo Meydanı, Çan Kulesi, Vaftizhane, Santa Croce meydanı bulunmaktadır. Ardından Roma’ya ulaşıyor ve konaklıyoruz.
11.gün ROMA
Sabah kahvaltının ardından Roma şehir turumuzu yapıyoruz, göreceğimiz yerler arasında Roma tarihi boyunca Gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapan Colosseum, Venedik Meydanı, Vatikan ve San Pietro Bazilikası, meşhur İspanyol Merdivenleri, tatlı hayat filmi ile ünlenen Aşk Ceşmesi bulunmaktadır, ardından gece ışıklar altında Roma’yı görmek için şehir merkezinde kalıyoruz, konaklama otelimizde.
12.gün NAPOLİ
Sabah kahvaltısının ardından yolculuğumuz Sophia Loren’in kenti Napoli’ye doğru devam ediyor, varışımızın ardından şehir turumuz başlıyor. Görülecek yerler 16 yüzyılda yapılmış Kraliyet sarayı, Dünyanın en önemli gösterilerine sahne olan San Carlo Tiyatrosu, caffe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, Romadaki Pantheon’dan esinlenerek yapılan San francesco di Paolo kilisesi, Plebiscito meydanı. Şehir turunun ardından Bari veya Brindisi’ye ulaşıyor ve gemi seyahati ile Yunanistan’ın Adriyatik kasabası olan Igoumenitsa’ya doğru yola çıkıyoruz. Konaklama gemide.
13.gün SELANİK
Sabah limana varışımızın ardından Selanik’e doğru yola çıkıyor ve şehir turumuzu yapıyoruz, göreceğimiz yerler arasında Türkiye Cumhuriyeti kurucusu ulu önder Atatürk’ün evi, Beyaz Kule,  Aya Dimitri Kilisesi, Osmanlı hamamı ve Osmanlı camii bulunmaktadır. Ardından yola devam ediyor ve geç saatlerde İstanbul’a ulaşıyoruz. Turumuzun sonu.
Tur Ücretleri
BONUS,WORLD CARD PEŞİN 5 TAKSİT
KİŞİ BAŞI    
İLAVE YATAK    
TEK KİŞİLİK ODA    
03-12 CHD    
Genel Şartlar

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Eğer vize alınan bir tur ise Davincitur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Davincitur'un sorumluluğunda değildir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Davincitur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Davincitur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

*Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecektir.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile tur esnasında değişiklikler yapabilir.

*Otobüsteki oturma yerlerimiz rezervasyon sırasına göre verilir ve rotasyon uygulaması yapılır, her yeni gün önde oturan misafirlerimiz arka koltuklara geçerler

* 3 kişilik oda tercih ettiğinizde, Oteller oda içerisinde 3 ayrı yatak veremeyebilir, bunun yerine bir büyük yatak ve bir küçük yatak veya kanepe olabilir.

İptal Şartları

TURUN MİSAFİR TARAFINDAN İPTALİ DURUMUNDA 3. KİŞİLERE YAPILAN REZERVASYON VE ÖDEMELER İPTAL EDİLİR. MARUZ KALINAN CEZA VE BEDELLER MİSAFİRDEN KESİLDİKTEN SONRA KALAN TUTAR İADE EDİLİR. EĞER MİSAFİR KENDİ YERİNE BİR BAŞKASINI BULUR İSE TÜM HAKLARINI BU KİŞİYE DEVREDEBİLİR, ANCAK BU DURUMDA UÇAK BİLETLERİNDEKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI MARUZ KALINAN CEZAİ TUTARLAR YİNE MİSAFİR TARAFINDAN ACENTAYA ÖDENİR. TURUN ACENTE TARAFINDAN YETERSİZ KATILIM SEBEBİ İLE İPTALİ DURUMUNDA HİÇBİR CEZAİ ŞART UYGULANMAZ. BUNUN DIŞINDA ÜLKEMİZDE VEYA GİDİLECEK OLAN ÜKELERDE SEYEHATİMİZİ ENGELLEYEN DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA (DEPREM, AFET VB.) VEYA MİSAFİRİN SEYEHATİNİ ENGELLEYEN RESMİ KURUMLARDAN RAPORLU BİR RAHATSİZLIĞI OLDUĞUNDA VEYA 1. DERECE BİR YAKINININ ÖLÜMÜ DURUMUNDA MÜCBİR SEBEPLE İPTAL SİGORTASI DEVREYE GİRER VE MİSAFİR TUR ÜCRETİNİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAHSİL EDER. (SİGORTA KAPSAMINI DETAYLI İNCELEMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZDEN POLİÇE ÖRNEĞİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ. CORONA SİGORTA KAPSAMINDA DEĞİLDİR)

Sigorta

Otobüslü Avrupa turlarımızda ekstra olarak sunduğumuz, diğer tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize tur ücretine dahil mücbir sebeple tur iptal sigortası yapılmaktadır. Poliçe ana başlıklar olarak sağlık, mücbir sebeple iptal, mesleki sorumluluk ve başınıza gelebilecek bazı olumsuz durumları kapsamaktadır. Rezervasyon anında yapılan sigortanızın poliçesini seyahat danışmanınızdan isteyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda maddeler halinde özetle poliçenin teminat içeriğini görebilirsiniz. Aşağıda okuyacağınız teminatların geçersiz olduğu durumlar da bulunmaktadır. Mesela tura katılacak kişinin geçmişte var olan bir hastalığının nüksetmesi gibi veya 1. Derece bir yakının kaybının geçmişten gelen bir rahatsızlık sebebi ile olması gibi.

·         Tıbbi tedavi teminatı

·         Tıbbi nedenlerle nakil veya seyahat

·         Tedavi sonrası daimî ikamete dönüş masrafları

·         Öngörülmeyen dönüş nedeni ile seyahat masraflarının karşılanması

·         Tedavi nedeni ile uzayan konaklama masraflarının karşılanması

·         Sigortalının rahatsızlanması durumlarında refakatçi masraflarının karşılanması

·         Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

·         Bagajın kaybolması, çalınması ya da zarar görmesi durumunda hasarın karşılanması

·         Seyahat sırasında şahsi eşyaların çalınması

·         Mücbir sebeple seyahatin iptali

·         Seyahat acentasının kusurlarından kaynaklanan zararların karşılanması

Gibi konuları içermektedir. Poliçenizde tüm bu maddeler detayları ve kapsamları ile beraber anlatılmıştır. Seyahat danışmanınızdan alıp incelemeyi unutmayınız.

Dahil / Hariç
SUN EXPRESS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE ANTALYA – AMSTERDAM EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETİ
3* OTELLLERDE AMSTERDAM 1 GECE, PARİS, 2 GECE, PRAG 1 GECE, BUDAPEŞTE 2 GECE, VENEDİK 1 GECE, MOTECATINI 1 GECE, ROMA 2 GECE, TOPLAM 10 GECE ODA KAHVALTI OTEL KONAKLAMASI.
TÜM EKSTRA TURLAR
İTALYA YUNANİSTAN ARASI GEMİ SEYEHATİ, 2 KİŞİLİK KAMARALARDA KONAKLAMA.
YUKARIDA GÖZÜKEN TÜM ŞEHİRLERDE TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ.
TÜM ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER
HAVAALANI LİMAN VERGİLERİ.
VİZE ÜCRETİ 120 EURO
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 50 TL
İSTANBUL – ANTALYA, DÖNÜŞ İÇ HAT UÇAK BİLETLERİ
YEŞİL PASAPORTLULAR İÇİN 10 EURO SEYEHAT SAĞLIK SİGORTASI
MÜZE ÖREN YERLERİ GİRİŞ ÜCRETİ (PROGRAM AKIŞINDA ZORUNLU BİR MÜZE BULUNMAMAKTADIR.)
ŞÖFÖRLER VE REHBER BAHŞİŞLERİ KİŞİBAŞI 15 EURO, GEZİ SONUNDA BİR KEZ ÖDENİR.
GEMİ SEYEHATİ VE GECE OTOBÜS YOLCULUKLARI SONRASI KAHVALTI

Yorumlar

İnceleme Yok
Ücret
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}


Tur Videosu

https://youtu.be/oo8BrVosWb8


Sorunuz mu var?

Ücret
0 İnceleme