Barcelona Güney Fransa Turu

Oylanmamış 0 İnceleme
0/5
Kullanıcılar %0 oranında memnun

Tarih

Tarihler için arayınız!

Süre

5 gece 6 gün

Konaklama

3* ve 4* Otel

Ulaşım

Uçak

Tur Programı
1.GÜN LYON
Sabah 04.30 da Antalya havalimanı içhatlar terminalinde buluşma, bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus havayolu tarifeli seferi ile İstanbul aktarmalı Lyon’a uçuş, varışımızın ardından otobüsümüzle buluşma ve şehir turu. Fourviere Katedrali ve eski Lyon, Saint Jean Katedrali, Opera Binası, Rhone ve Saone nehirleri göreceğimiz belli başlı yerlerdir. Ardından Marsilya’ya doğru yola çıkıyor ve otelimize ulaşıyoruz.
Serbest zamanın ardından konaklama otelimizde.
2.GÜN MARSİLYA, AIX AN PROVENCE, SAINT PAUL DE VENCE
Sabah kahvaltısının ardından Marsilya şehir turu, görülecek yerler arasında 19. yy’dan kalma Notre Dame de la Gadre Basilikası, Eski Liman bulunmaktadır. Daha sonra yola devam ediyor ve yeni gezi noktamız Aix An Provence kentine ulaşıyoruz. Yüzlerce çeşmesi, lavanta tarlaları daracık sokakları ve ünlü mağazalarıyla Güney Fransa’nın en güzel yerlerinden biri olan bu kenti gezdikten sonra Serbest zamanın ardından Azur Alpleri arasındaki muhteşem doğada yolculuk ederek St. Paul de Vence tarihi şehrine varılacaktır. Kayalar üzerinde hakim bir tepede bulunan bu antik kent birçok yazar, şair, ressam ve sanatçıya ev sahipliği yapmaktadır. Daracık tarihi sokakları, küçük mağazaları ve hediyelik eşya satan dükkanları ile bu şirin kasaba beğeninizi kazanacaktır. Konaklama Nice’deki otelimizde.
SAINT PAUL DE VENCE TURU 30 EURO
ST. TROPEZ TURU 30 EURO
3.GÜN EZE, MONACO, SANREMO, NICE
Sabah kahvaltısının ardından ekstra parfüm fabrikası ünlü küçük bir dağ kasabası Eze’yi geziyoruz, daha sonra muhteşem manzaralar eşliğinde yola devam ediyor ve Monaco’ya ulaşıyoruz (ekstra). Dileyen misafirler Monte Carlo bölgesinde kumarhaneleri gezebilir, dileyen misafirler şehir merkezinde zaman geçirebilirler. Daha sonra yola devam ediyor ve Fransa’dan ayrılıp İtalya’nın sınır kasabası olan Sanremo’ya ulaşıyoruz (ekstra). Ortaçağ dönemi mimarisi ve dar sokakları ile dikkat çeken bu küçük şehirde göreceğimiz yerler müzik festivallerine ev sahipliği yapan Ariston sineması ve Via Romolo Morono olacaktır. Ardından Nice’e doğru yola çıkıyor şehir turumuzu yapıyoruz. Görülecek yerler arasında Promenade Des Anglais Caddesi, Nice limanı, Massena meydanı, Çiçek pazarı, Adliye sarayı, Jean Medecin bulvarı ve mağazalar bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından konaklama otelimizde.
EZE – MENTON – MONACO – MONTE CARLO TURU 90 EURO
4.GÜN FIGURES 
Sabah Kahvaltının ardından Figueras’e hareket, Figueras şehrine sürrealist ressam Dali’nin eserlerinin sergilendiği ekstra olarak Dali Müzesi gezilecek. Ardından ekstra Girona şehir turu ve daha sonra Barcelona’ya varıyoruz. Akşam konaklama otelimizde
FIGURES GIRONA TURU 65 EURO

5.GÜN BARCELONA 
Sabah kahvaltısının ardından Barcelona şehir turu. Görülecek yerler arasında Marina, Colombus Sokağı, ünlü Batllo Evi ve Mila ev yapıları, Sagrada Familia, Via Layetana, Stadyum,Sant Jordi Sarayı, Calatrava Kulesi görülecek yerler arasındadır. Son olarak Plaza De Catalunya görülecektir. Akşam ekstra tüm dünya tarafından bilinen meşhur bir mekan olan Palacio De Flamenco’da Flamenco gecesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.
FLAMENCO SHOW 55 EURO
6.GÜN BARCELONA,
Sabah kahvaltının ardından Ünlü Mimar Gaudi’nin eseri olan Guel Park’ı geziyoruz, ardından havalimanına ulaşıyor ve dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Turumuzun sonu.
Tur Ücretleri
BONUS,WORLD CARD PEŞİN 5 TAKSİT
KİŞİ BAŞI    
İLAVE YATAK    
TEK KİŞİLİK ODA    
03-12 CHD    
Genel Şartlar

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Eğer vize alınan bir tur ise Davincitur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Davincitur'un sorumluluğunda değildir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Davincitur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Davincitur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

*Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecektir.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile tur esnasında değişiklikler yapabilir.

*Otobüsteki oturma yerlerimiz rezervasyon sırasına göre verilir ve rotasyon uygulaması yapılır, her yeni gün önde oturan misafirlerimiz arka koltuklara geçerler

* 3 kişilik oda tercih ettiğinizde, Oteller oda içerisinde 3 ayrı yatak veremeyebilir, bunun yerine bir büyük yatak ve bir küçük yatak veya kanepe olabilir.

İptal Şartları

TURUN MİSAFİR TARAFINDAN İPTALİ DURUMUNDA 3. KİŞİLERE YAPILAN REZERVASYON VE ÖDEMELER İPTAL EDİLİR. MARUZ KALINAN CEZA VE BEDELLER MİSAFİRDEN KESİLDİKTEN SONRA KALAN TUTAR İADE EDİLİR. EĞER MİSAFİR KENDİ YERİNE BİR BAŞKASINI BULUR İSE TÜM HAKLARINI BU KİŞİYE DEVREDEBİLİR, ANCAK BU DURUMDA UÇAK BİLETLERİNDEKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI MARUZ KALINAN CEZAİ TUTARLAR YİNE MİSAFİR TARAFINDAN ACENTAYA ÖDENİR. TURUN ACENTE TARAFINDAN YETERSİZ KATILIM SEBEBİ İLE İPTALİ DURUMUNDA HİÇBİR CEZAİ ŞART UYGULANMAZ. BUNUN DIŞINDA ÜLKEMİZDE VEYA GİDİLECEK OLAN ÜKELERDE SEYEHATİMİZİ ENGELLEYEN DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA (DEPREM, AFET VB.) VEYA MİSAFİRİN SEYEHATİNİ ENGELLEYEN RESMİ KURUMLARDAN RAPORLU BİR RAHATSİZLIĞI OLDUĞUNDA VEYA 1. DERECE BİR YAKINININ ÖLÜMÜ DURUMUNDA MÜCBİR SEBEPLE İPTAL SİGORTASI DEVREYE GİRER VE MİSAFİR TUR ÜCRETİNİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAHSİL EDER. (SİGORTA KAPSAMINI DETAYLI İNCELEMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZDEN POLİÇE ÖRNEĞİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ. CORONA SİGORTA KAPSAMINDA DEĞİLDİR)

Sigorta

Otobüslü Avrupa turlarımızda ekstra olarak sunduğumuz, diğer tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize tur ücretine dahil mücbir sebeple tur iptal sigortası yapılmaktadır. Poliçe ana başlıklar olarak sağlık, mücbir sebeple iptal, mesleki sorumluluk ve başınıza gelebilecek bazı olumsuz durumları kapsamaktadır. Rezervasyon anında yapılan sigortanızın poliçesini seyahat danışmanınızdan isteyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda maddeler halinde özetle poliçenin teminat içeriğini görebilirsiniz. Aşağıda okuyacağınız teminatların geçersiz olduğu durumlar da bulunmaktadır. Mesela tura katılacak kişinin geçmişte var olan bir hastalığının nüksetmesi gibi veya 1. Derece bir yakının kaybının geçmişten gelen bir rahatsızlık sebebi ile olması gibi.

·         Tıbbi tedavi teminatı

·         Tıbbi nedenlerle nakil veya seyahat

·         Tedavi sonrası daimî ikamete dönüş masrafları

·         Öngörülmeyen dönüş nedeni ile seyahat masraflarının karşılanması

·         Tedavi nedeni ile uzayan konaklama masraflarının karşılanması

·         Sigortalının rahatsızlanması durumlarında refakatçi masraflarının karşılanması

·         Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

·         Bagajın kaybolması, çalınması ya da zarar görmesi durumunda hasarın karşılanması

·         Seyahat sırasında şahsi eşyaların çalınması

·         Mücbir sebeple seyahatin iptali

·         Seyahat acentasının kusurlarından kaynaklanan zararların karşılanması

Gibi konuları içermektedir. Poliçenizde tüm bu maddeler detayları ve kapsamları ile beraber anlatılmıştır. Seyahat danışmanınızdan alıp incelemeyi unutmayınız.

Dahil / Hariç
PEGASUS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE İSTANBUL AKTARMALI EKONOMİ SINIFI ANTALYA –LYON GİDİŞ, BARCELONA – ANTALYA DÖNÜŞ UÇUŞLAR.
3* - 4* OTELLLERDE ( BARCELONA 2 GECE, MARSİLYA 1 GECE, NICE 2 GECE) ODA KAHVALTI KONAKLAMA.
ALAN – OTEL – ALAN, ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLERİ.
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ, YARIM GÜNLÜK PANORAMİK ŞEHİR TURLARI
FİYATLARA HAVALİMANI VERGİSİ, HİZMET BEDELİ DAHİLDİR.
50 TL YURTDIŞI ÇIKIŞ FON ÜCRETİ FİYATA DAHİL DEĞİLDİR, BANKAYA ÖDENECEKTİR.
MÜZE GİRİŞLERİ TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.
ŞÖFÖR VE REHBER İÇİN KİŞİBAŞI 10 EURO BAHŞİŞ TOPLANIR, DAHİL DEĞİLDİR.
VİZE ÜCRETİ DAHİL DEĞİLDİR. (120 EURO)
YEŞİL PASAPORTA SEYEHAT SİGORTASI DAHİL DEĞİLDİR
TÜM EKSTRA TURLAR (FLAMENCO SHOW 55 EURO, GİRONA – FIGURES TURU 65 EURO, ST. TROPEZ TURU 30 EURO, SAN PAUL DE VENCE TURU 30 EURO, EZE – MENTON – MONACO – MONTE CARLO TURU 90 EURO)

Yorumlar

İnceleme Yok
Ücret
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}


Sorunuz mu var?

Ücret
0 İnceleme