Hakkımızda

Merhaba Sevgili Misafirlerimiz;

       Akdeniz'in yerel acentesi olma hayali ile 2008 yılında çıktığımız yolda emin adımlarla ilerliyoruz. A sınıfı 16128 belge no ile GEZGİN DVNC TURİZM Türsab belgesine sahip olan acentamız, yeni ofisimizde yeni web sayfamız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.   

   
       Akdeniz bölgesinde, Antalya hareketli turlar düzenleyen acentamız hedefini daha genişletip Antalya'ya yakın mesafede bulunan her ile ulaşmayı amaç edindik. Her yıl yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere dünyanın her yerine paket turlar organize eden acentemiz, tüm organizasyonlarını kendi iç bünyesinde yapmaktadır. Misafir memnuniyeti odaklı gezilerimizi hiç bir zaman başka turlar ile birleştirmemekte ve siz değerli misafirlerimizi başka acentalara yönlendirmemekteyiz. En ideal tur programları, en iyi rehberler ile çalışan acentamız bu kaliteyi sizlere sunarken ekonomik olmayı da göz ardı etmemektedir. Tüm turlarımızda ekstra tur kavramını ortadan kaldırıp bunun yerine sizlere ekstra turlar dahil fiyat sunarak gezilerinizi daha ekonomik bir şekilde sizlere organize etmekteyiz. 

       Sadece münferit geziler ile yetinmeyip grup gezileri de yapan acentamız kurulduğumuz günden itibaren sunduğumuz misafir memnuniyeti odaklı turlar ile birçok olumlu referans edinmeyi de başarmıştır. Okullara temalı yurtdışı geziler, bayi gezileri, grup gezileri gibi bir çok alanda sizlerin hizmetinizdeyiz. 

       Kaliteli ve ekonomik turlar üretmeyi kendine vizyon edinen acentamız ile sizlerinde tanışmasını ve aileden biri olmasını heyecan içinde bekliyoruz. Gezi tadında bir hayat yaşamanız dileği ile