Baştan Başa Balkan Turu

Oylanmamış 0 İnceleme
0/5
Kullanıcılar %0 oranında memnun

Tarih

17 Ağustos 2023

Süre

11 gece 10 gün

Konaklama

4* Otel

Ulaşım

Uçak ve Otobüs

Tur Programı

1.GÜN 17 AĞUSTOS PERŞEMBE, YOLA ÇIKIŞ

Saat 18.00’da Antalya havalimanı iç hatlar terminalinde buluşuyor ve İstanbul uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızın ardından otobüsümüzle buluşuyor ve gece saatlerinde başlayan yolculuğumuz İpsala Sınır kapısında gerçekleştireceğimiz gümrük ve pasaport işlemlerimiz sonrasında Yunanistan sınırları içerisinde devam edecek. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molası sonrasında ilk gezi noktamız olan Selanik şehrine varacağız.

2.GÜN 18 AĞUSTOS CUMA, SELANİK – MANASTIR 

Balkan turumuzun ikinci günü gözlerimizi Yunanistan’ın ikinci büyük şehri Selanik’te açıyoruz. Şehir aynı zamanda bizim tarihimiz açısından da önemli bir yere sahiptir. Selanik şehrini gezmeye Aya Dimitrios Kilisesi ile başlayacağız. Hemen sonrasında Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dünyaya geldiği Atatürk Evini görerek gezimize devam edeceğiz. Otobüsümüz ile gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu esnasında göreceğimiz yerler sırasıyla, Aya Dimitri ve Egnatia Caddeleri, Aristo Thales Üniversitesi kampüsü, Rodondo, Bey Hamamı, Venizelos heykeli, Aristo Thales Bulvarı ve Aristo Thales Meydanı, Kordon, Beyaz Kule, Büyük İskender Anıtı, Döner Kule, Helexpo Fuar alanı olacaktır. Panoramik tur sonrasında vereceğimiz serbest zamanda meşhur Selanik kordonunda frappelerinizi yudumlayabilirsiniz. Yunan mutfağının birbirinden güzel yemeklerini tadabilirsiniz. Serbest zamanın ardından Selanik’e veda edeceğiz ve Makedonya’ya doğru yola çıkacağız. Yaklaşık üç saatlik bir yolculuk sonrasında Makedonya sınırında pasaport ve gümrük işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından sınıra çok yakın bir mesafede bulunan Manastır (Bitola) şehrine varıyoruz. Manastır ziyaretimize Atamızın okuduğu okul Olan ve şu anda müze olarak düzenlenen Manastır Askeri İdadisi’ni görerek başlıyoruz. Sonrasında Şirok sokak, İshak Bey Camii, Yeni Camii, Saat Kulesi, Bedesten göreceğimiz yerler arasında. Gezimiz sonrasında vereceğimiz kahve ve alışveriş molasının ardından Makedonya’nın incisi Ohrid gölünün kenarında kurulmuş olan Ohrid Şehrine hareket ediyoruz. Ohrid yolculuğumuz esnasında yol üzerinde bulunan Resne şehrini ’de görmeden geçmeyeceğiz tabii ki. Resne kasabasında bulunan, İttihat ve Terakki denildiğinde aklımıza gelen ilk isimlerden biri olan Resneli Niyazi Bey’in dillere destan konağını dışarıdan görüyoruz. Güzel manzaralar eşliğinde yolculuğumuza devam ediyoruz. Akşam saatlerinde Ohrid’ e vararak konaklayacağımız otele yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda veya otelimizde alıyoruz. 

3.GÜN 19 AĞUSTOS CUMARTESİ, OHRİD – KALKANDELEN

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Balkan Turumuzun üçüncü gününde gözlerimizi Balkanların incisi olarak adlandırılan Ohrid’de açıyoruz. Şehir yemyeşil ormanları, bol oksijenli havası, adeta içilecek kadar temiz ve berrak sulara sahiptir. Ohrid gölü manzarası ile de akıllara kazınmaktadır. Şehrin sokaklarını gezerken kendinizi adeta Osmanlı döneminden günümüze kadar bozulmadan gelmiş bir şehirde gibi hissedeceksiniz. Arnavut kaldırım sokaklarında birbirine komşu geleneksel Türk mimarisi ile inşa edilmiş konakların çoğu günümüze kadar bozulmadan gelmiştir. Aynı zamanda Bizans döneminden günümüze kadar kullanılarak gelen kiliseler ile müthiş bir kompozisyon oluşturmaktadır. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz şehir turu sırasında St. Panteleymon Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Roma döneminden kalan Antik Tiyatro, Car Samuel Kalesi, St. Bogorodica Perivlerta, Keşanlı İmareti, Ohri Halveti Tekkesi, Kuloğlu ve Emin Mahmut Camileri, Çınar Meydanı, Kiril ve Methodi Kardeşler anıtı göreceğimiz yerler arasında. Aynı zamanda Ohrid gölünden çıkarılan ve sadece buraya özgü olan inci işçiliğini görebileceğiniz mağazalar da Ohrid çarşısında sizleri bekliyor olacak. Serbest zaman sonrası Balkan turumuzun bir diğer durak noktası Kalkandelen (Tetova) olacak. Balkanların yüksek ve sık ormanlarla kaplı dağları arasından yapacağımız yolculuk esnasında yeşilin her tonunu görmeye hazırlıklı olun. Yol üzerinde rehberinizden Meşhur Makedon pişisini yiyebileceğiniz bir mola vermesini istemeyi sakın unutmayın. Yolda vereceğimiz molanın ardından Kalkandelen’e ulaşıyoruz. Alaca Camii önünde durarak ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Belki de bugüne kadar görmüş olduğunuz en renkli cami olan Alaca Camii’nin fotoğraflarını çekiyoruz. Sonrasında Üsküp’e doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Kısa bir yolculuk sonrasında varacağımız Üsküp’te konaklama için otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda veya otelimizde alıyoruz. 

4. GÜN 20 AĞUSTOS PAZAR, ÜSKÜP – MATKA KANYONU

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Üsküp şehir gezimiz başlıyor. Turumuza Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii ve Gazi İsa Bey Camii ilk göreceğimiz yapılar arasındadır. Sonrasında otobüsümüz ile Kale’ye çıkarak ve buradan yine yürüyerek bir şehir turu gerçekleştireceğiz. Turumuz sırasında Osmanlı döneminden kalma eski şehir, Çarşı, Kapan han, Sulu Han ve Kurşunlu Han, Davutpaşa Hamamı, Taş Köprü, İskender anıtı, Rahibe Teressa evi göreceğimiz yerler arasında. Üsküp gezimiz sonrasında eski çarşıda serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz alışveriş yaparken dileyen misafirlerimiz ise Üsküp’ün meşhur köftesini ve güveçte kuru fasulyesini tadabilirler. Öğleden sonra yeni gezi noktamız Matka Kanyonu oluyor. Şehir merkezine yakın bir mesafede bulunan Kanyonda bulunan Manastır göreceğimiz yerler arasında. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kanyon içinde tekne turu yapabilirler. Serbest zamanın ardından konaklama Üsküp’teki otelimizde. Akşam yemeğimizi eğlence eşliğinde Makedon gecemizde alıyoruz. 

5. GÜN 21 AĞUSTOS PAZARTESİ, PRİZREN 

Sabah kahvaltının ardından turumuzun rotasını Prizren’ e çeviriyoruz. Yine harika manzaralar ve dağ yollarının arasından yolculuk ile varacağımız Prizren’de şehir turumuza başlıyoruz. Osmanlı döneminden izler taşıyan bu şirin şehrin sokaklarında Sinan Paşa Camii göreceğimiz yapılardan ilki olacaktır. Ardından Restorasyonu yeni tamamlanan Gazi Mehmet Paşa Hamamı, Şadırvan, Taşköprü ve Namazgah şehir turu sırasında göreceğimiz yerler arasında. Geç saatlere kadar Prizren sokaklarında gezme şansımız var. Sonrasında muhteşem manzaralar eşliğinde yola devam ediyor ve akşam saatlerinde Karadağ’daki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda veya otelimizde alıyoruz.

6.Gün 22 AĞUSTOS SALI, KOTOR – BUDVA 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Kotor’a varıyoruz. Eski şehir turunda, St. Trifon Katedrali, Oruzja Meydanı, Saat Kulesi, St Nikola ve St. Luke kiliselerini görme imkânımız olacak. Ayrıca St. Mary kilisesi kapısındaki kabarmaları inceleme şansımız da olacak. Serbest zamanımız ardından rehberimizin belirttiği saatte toplanıyoruz. Budva’ya varmadan hemen önce küçük St. Stefan adasını görüyoruz. Eskiden bir balıkçı köyü olan ada günümüzde Singapurlu bir şirkete kiralanarak çok özel bir otel olarak kullanılmaktadır. Kısa molamızın ardından Budva’ya varıyoruz. Dört tarafı surlarla çevrili olan Eski şehir merkezinde yürüyüş turumuzu yapıyoruz. Taş binalar ve dar sokaklar arasında adeta Ortaçağdan kalma bir labirentin içerisindeki masal kahramanı gibi hissedeceksiniz. Budva’da vereceğimiz serbest zaman sonrasında konaklama otelimizde. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda veya otelimizde alıyoruz.

7. GÜN 23 AĞUSTOS ÇARŞAMBA, DUBROVNİK – POÇİTEL

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından yeni bir ülkeye doğru yola çıkıyoruz. Hırvatistan sınır geçiş işlemlerimiz sonrasında Dubrovnik’e varıyoruz ve yürüyerek gerçekleştireceğimiz eski şehir turu sırasında Muhteşem Surlar içerisindeki sokaklarda yürüyerek birbirinden etkileyici fotoğraflar çekme şansı bulacaksınız. Gezimiz sırasında Unesco tarafından dünya mirasları listesine alınmış olan Şehir Meydanı, birbiriyle yarışan kuleleri, Rector Sarayı, Francis Manastırı, Onorfio Çeşmesi, Gümrük Binası, Orlando heykeli ve şehir kapılarını göreceğiz. Ayrıca Game of Thrones dizi seti olarak kullanılan mekanlarda gezeceğiz. Dubrovnik’te vereceğimiz serbest zaman sonrasında turumuzun yeni durak noktası Mostar olacak. Mostar yolculuğumuz sırasında Bosna Hersek sınırı geçiş işlemlerimizin ardından Osmanlı döneminde küçük bir sınır köyü olan Poçitel’i görüyoruz. Burada vereceğimiz çay kahve molamız sırasında güzel fotoğraflar çekebilirsiniz. Molamızın ardından Mostar’a olan yolculuğumuza devam ediyoruz ve varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda veya otelimizde alıyoruz.

8.GÜN 24 AĞUSTOS PERŞEMBE, MOSTAR

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından yürüyüş turumuza başlıyoruz. Balkan gezisinin belki de en önemli noktalarından birisi bizi bekliyor. Osmanlı döneminde Mimar Sinan’ın öğrencisi Mimar Hayrettin tarafından 1566 yılından Şehrin ortasından geçen Neretva Irmağı’nın üzerine inşa edilmiş bir şaheser olan Mostar köprüsünü görüyoruz. Mostar köprüsünün üzerinden geçerek yürüyüşümüze devam ettiğimizde karşımıza Koski Mehmet Paşa Cami çıkıyor. Burada yürüyüşümüzü sonlandıracağız. Buradan köprünün fotoğraflarını çekebilir ve rehberimizin verdiği serbest zaman sonrasında buluşma noktamıza doğru alışveriş yaparak dönebilirsiniz. Daha sonra Bosna Hersek’in başkenti olan Saraybosna’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde 2. Dünya savaşında bomba ile yıkılmış olan demiryolu köprüsünü görüyoruz. Başkente varışımızın ardından otelimize yerleşiyoruz ve konaklamamızı gerçekleştiriyoruz. Akşam yemekli eğlenceli Boşnak gecesi için tekrar otelimizden ayrılıyoruz.

9. GÜN 25 AĞUSTOS CUMA, SARAYBOSNA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, yakın tarihimizde acı hatıralar ile yer bırakan Bosna Savaşı’nda abluka altına alınan şehrin bütün ihtiyacını karşılayan Tünel ve Tünel müzesini giriş ücretini ödeyerek geziyoruz. Müze ziyareti sonrasında Bosna Nehrinin kaynağı olan Vrelo Bosna ırmağının kaynağını görüp güzel bir yürüyüş yapmak için İgman Dağı’nın eteklerine gidiyoruz. Öğlen saatlerinde Saraybosna şehir merkezine dönerek kısa bir öğle yemeği molasının ardından Baş Çarşıyı geziyoruz. Bu gezimiz sırasında Kurşunlu Medresesi, Hüsrev Bey cami, Kütüphane, Sahat Kula, Katolik Katedrali, Ortodoks kiliseleri, Musevi Sinagogunu görüyoruz. Baş çarşı gezimizin ardından yine şehir merkezinde bulunan önemli yerleri görmeye devam ediyoruz. Fatih Sultan Mehmet’ e hediye edilen Hünkar Camii, 2. dünya savaşının başladığı yer olarak bilinen tarihin dönüm noktalarından birisi kabul edilen Hünkar Köprüsü, Beyaz Tabya, Aliya İzzet Begoviç Anıtı ve şehitlik, Koza Köprüsü şehir merkezinde göreceğimiz yerler arasında. Öğleden sonra yola çıkıyoruz ve yol üzerinde alacağımız akşam yemeğinin ardından gece saatlerinde Belgrad’daki otelimize ulaşıyoruz. 

10.GÜN 26 AĞUSTOS CUMARTESİ, BELGRAD

Sabah otelimize alacağımız kahvaltının ardından şehir turumuza başlıyoruz. Belgrad Şehir turumuzda Terazi Meydan, Taş Meydan, Parlamento Binası, Eski İç işleri ve Savunma Bakanlığı binalarını panoramik olarak görüyoruz. Kale Meydanda otobüsümüzden inerek yürüyüş ile şehir turuna devam ediyoruz. Yürüyerek yaptığımız gezimiz sırasında, Kale Meydan, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Leopodov Kapı, Zindan Kapı, Damat Ali Paşa Türbesi, Stefan Lazareviç Anıtı, Sokullu Mehmet Paşa çeşmesi ve Bayraklı Cami göreceğimiz yerler arasında. Yürüyüşle yaptığımız gezinin ardından alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında ise Aziz Sava Katedralini görüyoruz ve şehir merkezinde serbest zamanımız oluyor. Akşam yemeğimizi yerel bir restoranda veya otelimizde alıyoruz.

11. GÜN 27 AĞUSTOS PAZAR, SOFYA

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Belgrad’dan ayrılıyoruz. Sırbistan’dan ayrılmak üzere Bulgaristan sınırında doğru yola çıkıyoruz. Bulgaristan gümrüğündeki geçiş işlemlerimiz sonrasında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya ulaşıyoruz. Şehir merkezinde görülmesi gereken hemen hemen tüm noktalar birbirine yürüyüş mesafesindedir. Balkanların en büyük katedrali olarak bilinen Aleksander Nevski Katedrali’ne kadar otobüsümüzle ulaşıp burada araçtan iniyoruz. Katedrali, Parlamento binasını ve zafer anıtını gördükten sonra yürüyerek gezimize devam ediyoruz. Koruma altına alınmış olan sarı taşlardan oluşan Tsar Osvoboditel Caddesi’nden geçerek , Sveti Nikolay Rus Kilisesi, Milli Bulgar Tiyatrosu, Rodondo Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Binası, Antik Serdika Şehri Kalıntıları, Sofya heykeli, Banyabaşı Cami’ni görüyoruz. Sofya gezimiz ile birlikte turumuzun son ziyaret noktalarını da görmüş oluyoruz. Serbest zamanın ardından Türkiye’ye geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Bulgaristan ile Türkiye arasında bulunan Kapıkule sınır kapısını kullanarak yurda giriş yapıyoruz. 28 AĞUSTOS PAZARTESİ sabaha karşı İstanbul’a varıyoruz. Antalya uçuşumuzun ardından sizlerle vedalaşıyoruz. 

 

Tur Ücretleri
WORLD CARD NAKİT VE NAKİT TAKSİT KREDİ KARTI 4  TAKSİT
KİŞİ BAŞI   875 EURO   875 EURO
İLAVE YATAK   875 EURO   875 EURO
TEK KİŞİLİK ODA 1075 EURO 1075 EURO
03-12 CHD   775 EURO   775 EURO

Genel Şartlar

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Eğer vize alınan bir tur ise Davincitur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Davincitur'un sorumluluğunda değildir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Davincitur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Davincitur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

*Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecektir.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile tur esnasında değişiklikler yapabilir.

*Otobüsteki oturma yerlerimiz rezervasyon sırasına göre verilir ve rotasyon uygulaması yapılır, her yeni gün önde oturan misafirlerimiz arka koltuklara geçerler

* 3 kişilik oda tercih ettiğinizde, Oteller oda içerisinde 3 ayrı yatak veremeyebilir, bunun yerine bir büyük yatak ve bir küçük yatak veya kanepe olabilir.

İptal Şartları

TURUN MİSAFİR TARAFINDAN İPTALİ DURUMUNDA 3. KİŞİLERE YAPILAN REZERVASYON VE ÖDEMELER İPTAL EDİLİR. MARUZ KALINAN CEZA VE BEDELLER MİSAFİRDEN KESİLDİKTEN SONRA KALAN TUTAR İADE EDİLİR. EĞER MİSAFİR KENDİ YERİNE BİR BAŞKASINI BULUR İSE TÜM HAKLARINI BU KİŞİYE DEVREDEBİLİR, ANCAK BU DURUMDA UÇAK BİLETLERİNDEKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI MARUZ KALINAN CEZAİ TUTARLAR YİNE MİSAFİR TARAFINDAN ACENTAYA ÖDENİR. TURUN ACENTE TARAFINDAN YETERSİZ KATILIM SEBEBİ İLE İPTALİ DURUMUNDA HİÇBİR CEZAİ ŞART UYGULANMAZ. BUNUN DIŞINDA ÜLKEMİZDE VEYA GİDİLECEK OLAN ÜKELERDE SEYEHATİMİZİ ENGELLEYEN DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA (DEPREM, AFET VB.) VEYA MİSAFİRİN SEYEHATİNİ ENGELLEYEN RESMİ KURUMLARDAN RAPORLU BİR RAHATSİZLIĞI OLDUĞUNDA VEYA 1. DERECE BİR YAKINININ ÖLÜMÜ DURUMUNDA MÜCBİR SEBEPLE İPTAL SİGORTASI DEVREYE GİRER VE MİSAFİR TUR ÜCRETİNİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAHSİL EDER. (SİGORTA KAPSAMINI DETAYLI İNCELEMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZDEN POLİÇE ÖRNEĞİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ)

Sigorta

Otobüslü Avrupa turlarımızda ekstra olarak sunduğumuz, diğer tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize tur ücretine dahil mücbir sebeple tur iptal sigortası yapılmaktadır. Poliçe ana başlıklar olarak sağlık, mücbir sebeple iptal, mesleki sorumluluk ve başınıza gelebilecek bazı olumsuz durumları kapsamaktadır. Rezervasyon anında yapılan sigortanızın poliçesini seyahat danışmanınızdan isteyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda maddeler halinde özetle poliçenin teminat içeriğini görebilirsiniz. Aşağıda okuyacağınız teminatların geçersiz olduğu durumlar da bulunmaktadır. Mesela tura katılacak kişinin geçmişte var olan bir hastalığının nüksetmesi gibi veya 1. Derece bir yakının kaybının geçmişten gelen bir rahatsızlık sebebi ile olması gibi.

·         Tıbbi tedavi teminatı

·         Tıbbi nedenlerle nakil veya seyahat

·         Tedavi sonrası daimî ikamete dönüş masrafları

·         Öngörülmeyen dönüş nedeni ile seyahat masraflarının karşılanması

·         Tedavi nedeni ile uzayan konaklama masraflarının karşılanması

·         Sigortalının rahatsızlanması durumlarında refakatçi masraflarının karşılanması

·         Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

·         Bagajın kaybolması, çalınması ya da zarar görmesi durumunda hasarın karşılanması

·         Seyahat sırasında şahsi eşyaların çalınması

·         Mücbir sebeple seyahatin iptali

·         Seyahat acentasının kusurlarından kaynaklanan zararların karşılanması

Gibi konuları içermektedir. Poliçenizde tüm bu maddeler detayları ve kapsamları ile beraber anlatılmıştır. Seyahat danışmanınızdan alıp incelemeyi unutmayınız.

Dahil / Hariç
PEGASUS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE ANTALYA – İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN GİDİŞ, DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ DAHİLDİR (120 EURO)
BUTİK VEYA 4* OTELLERDE 9 GECE SABAH VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL KONAKLAMA
ALAN – OTEL – ALAN, ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLERİ
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ, ŞEHİR TURLARI
FİYATLARA HAVALİMANI VERGİSİ, HİZMET BEDELİ DAHİLDİR
MÜCBİR SEBEPLE TUR İPTAL, SEYEHAT SAĞLIK SİGORTASI (15 EURO) TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR
BOŞNAK GECESİ (45 EURO), MAKEDON GECESİ (45 EURO) TUR ÜCRETİNE DAHİLDİR
VİZE ÜCRETİ 160 EURO DAHİL DEĞİLDİR
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 150 TL DAHİL DEĞİLDİR, BANKAYA ÖDENECEKTİR
MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL DEĞİLDİR.
TUR REHBERİMİZ VE ŞÖFÖRLERE VERİLECEK BAHŞİŞLER KİŞİ BAŞI 20 EURO DAHİL DEĞİLDİR

Yorumlar

İnceleme Yok
Ücret 875.00 €
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}


Tur VideosuTur RotasıSorunuz mu var?

Ücret
875.00 €
0 İnceleme