Orta Avrupa Turu

Oylanmamış 0 İnceleme
0/5
Kullanıcılar %0 oranında memnun

Tarih

04 Ağustos 2023

Süre

9 Gece 10 Gün

Konaklama

3* Otel

Ulaşım

Uçak

Tur Programı

1.GÜN, 04 AĞUSTOS CUMA 

Sabah saat 11.30 Antalya havalimanı iç hatlar terminalinde buluşuyor ve Pegasus havayolu tarifeli seferi ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızın ardından otobüsümüzle buluşup yola çıkıyoruz. Kapıkule sınır kapısından Bulgaristan’a giriş yapıyor ve yolda molalar vererek yapacağımız gece yolculuğu ile Belgrad’a ulaşıyoruz. 

2.GÜN, 05 AĞUSTOS CUMARTESİ, BELGRAD 

Sabah saatlerinde serbest alacağımız kahvaltının ardından Belgrad’a varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Kentte Terazi Meydan, taş Meydan, Parlamento Binası, Eski iç işleri ve Savunma Bakanlığı binalarını panoramik olarak görüyoruz. Kale meydanda otobüsümüzden inerek yürüyüş ile şehir turuna devam ediyoruz. Yürüyerek yaptığımız gezimiz sırasında, Kale Meydan, İstanbul Kapı, Saat Kulesi, Leopodov Kapı, Zindan Kapı, Damat Ali Paşa Türbesi, Stefan Lazareviç Anıtı, Sokullu Mehmet Paşa çeşmesi ve Bayraklı Cami göreceğimiz yerler arasında. Yürüyüşle yaptığımız gezinin ardından alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında ise Aziz Sava Katedralini görerek yola devam ediyoruz. Günün bitiminde konaklama Budapeşte’deki otelimizde olacaktır.

3.GÜN, 06 AĞUSTOS PAZAR, BUDAPEŞTE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Budapeşte’de harika bir gün bizi bekliyor. Tuna nehri kenarına kurulu şehir Buda ve Pest olarak adlandırılan iki yakanın birleşiminden oluşmaktadır. Tarihi milattan önceye dayanan şehir yüzyıllarca büyük imparatorlukların egemenliği altında kalmıştır. 1800 lü yıllardaki reform döneminde şehir gelişmiş ve günümüze ulaşan birçok eser bu tarihlerde yapılmıştır. İlk gezi noktamız Kahramanlar meydan oluyor. Macaristan’ın kuruluşunun 1000. Yıl dönümünde inşa edilen meydan krallar ve tarihi liderlerin heykellerine ev sahipliği yapmaktadır. Ardından meydanı şehrin kalbine bağlayan Andrrasy caddesi diğer bir gezi noktamız olacaktır. Otobüsümüz ile panoramik olarak göreceğimiz caddede konsolosluklar, tarihi binalar bizleri beklemektedir. Bunlardan bir tanesi de 1873 yılında yapılan Opera binası olacaktır. Caddenin bitiminde Tuna nehri bizleri karşılayacak. Şehrin Pest tarafında yer alan 100 yıllık bir geçmişe sahip Parlamento binasını otobüsümüzden panoramik olacak göreceğiz. Barok ve Neo Gotik tarzı ile nehir kenarında yer alan bina gece ışıklandırması açıldığında büyülü bir yapıya dönüşmektedir. Bu yüzden akşam vakti nehir üzerinde tekne turu yapıp ışıklandırılmış şehri görmenizi mutlaka tavsiye ederiz. İki yakayı birbirine bağlayan meşhur Elizabeth ve Zincirli köprüleri muhteşem ihtişamları ile bizleri bekliyor olacak. Özellikle Zincirli köprünün mimarının kendisini köprüden atması ile ilgili hikayesini rehberimizden dinleyebilirsiniz. Buda tarafında geçişimizle beraber Buda kalesinin önünde otobüsümüzden iniyor ve kale gezimize başlıyoruz. Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan kale içerisinde ayrı bir şehir barındırmaktadır. Yapacağımız kısa gezide göreceğimiz bir diğer eser ise Mathias kilisesi olacaktır. Son olarak şehir merkezinde serbest zamanımız başlayacaktır. Akşam belli bir saate kadar Budapeşte’nin keyfini çıkarabilirsiniz. Gezimizin ardından tüm gün gördüğümüz tarihi binaları bir de gece ışıklar altında görmek isterseniz Budapeşte Tuna nehrinde tekne gezisi yapabilirsiniz. Dünyanın en güzel gece tekne turu sizi bekliyor olacaktır. Günün bitiminde konaklama için Budapeşte’deki otelimize geri dönüyoruz. 

4.GÜN, 07 AĞUSTOS PAZARTESİ, ESTERGON – BRATISLAVA 

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından gezimizin yeni durağı olan Estergon’a doğru yola çıkıyoruz. İlk Macar Kralı Istvan bu şehirde doğmuş ve tacını giymiştir. Kale ve şehir Kanunu Sultan Süleyman’ın eline geçene kadar Macar Kralları bu şehirde yaşamıştır. Şehre varışımızın ardından surların içinde kalan ilk göreceğimiz eser Estergon Bazilikası olacaktır. Osmanlı’dan önce kilise olan yapı yıkılmış ve yerine cami yapılmıştır. Tekrar Macar hakimiyetine dönüş ile kiliseye çevrilmiştir. 18. Yüzyılda ise yıkılıp yerine şu an ziyaret edeceğimiz Bazilika yapılmıştır. Surlar günümüze pek kalmamış olsa da tarihi bölge bizi cazibesi altına alacaktır. Ardından Bratislava’ya doğru yola devam ediyoruz. Slovakya’nın başkenti şehre varışımız ile turumuz başlıyor. Masalsı meydanlar, rengarenk 18. Yüzyıl’dan günümüze gelen tarihi binalar, orta çağdan bugüne uzanan kalenin gölgesi altındaki Arnavut kaldırımlı caddeler ve meşhur heykelleri ile Bratislava bizi bekliyor. Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde bulunan şehrin eski yerleşim merkezi araç trafiğine kapalıdır. Şehrin en güzel bölgesi 'Hlavné Namestie' de göreceğimiz birçok yapı bulunmaktadır. 1805 istilasını anmak amacıyla yapılan ünlü Cumil heykeli bunlardan ilki olacaktır. 1572 yapımı ünlü Maximilian Çeşmesi ise bir diğeridir. Art-Nouveau şaheserlerinden 'Kutscherfeld Sarayı' ve dışındaki hediyelik eşya dükkânları, tezgâhları, kafelerle dolu sokakları bu masalsı kentte bizlere görsel şölen sunmaktadır. Bir köprüden geçerek yeni şehre ulaşılan şehrin kapısı Michael Gate, Tuna Nehri'nden 85 metre yükseklikteki görkemli kale bölgesi ve şehrin en güzel sarayı Primate görülecek yerler arasındadır. Gezimizin bitmesini ardından serbest zamanımız oluyor. Konaklama Bratislava’daki otelimizde. 

5.GÜN, 08 AĞUSTOS SALI, VİYANA  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Opera ve klasik müziğin dünya başkenti Viyana turumuz başlıyor. Şehre girişte ilk gezi noktamız Belvedere Sarayı olacaktır. Güzel bir bahar anlamına gelen ismi ile saray Barok ve Rokoko mimariyle inşa edilmiştir. Geçmişte kraliyet ailesinin yazlık sarayı olarak kullanılmakta idi. Ardından şehir merkezinin etrafında ring yapan Kartner caddesine ulaşıyoruz. Otobüsümüz ile devam edeceğimiz panoramik gezide birçok eser görmemiz için bizleri bekliyor olacak. Bunlardan ilki 1869 yılında kraliyet ailesi tarafından açılan opera binasıdır. Yapı şehrin mimarisini bizlere yansıtmaktadır. Ardından cadde üzerinde göreceğimiz diğer eserler Parlamento binası ve Güzel sanatlar müzesi olacaktır. Eski şehir merkezi turumuza otobüsümüzden inerek yaya olarak devam ediyoruz. Kent meydanında Aziz Stefan Katedrali tüm ihtişamı ile bizleri karşılayacak. 4 kuleye sahip olan Gotik mimarisi ile 136 metre yüksekliğindedir. Son gezi noktalarımız ise sırası ile veba anıtı ve Hofburg imparatorluk sarayı olacaktır. Gezimizin bitimi ile serbest zamanımız oluyor.  Günün bitimi ile konaklama otelimizde. 

6.GÜN, 09 AĞUSTOS ÇARŞAMBA, CESKY KRUMLOV 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından yola çıkıyor ve muhteşem bir Çek Cumhuriyeti kasabası olan Cesky Krumlov’a ulaşıyoruz. Nehir kenarında bir vadiye kurulu şehir orta çağdan kalma rengarenk evleri ve muhteşem sokakları ile sizi büyüleyecektir. Öğle yemeği ve şehri tanımanız için vereceğimiz serbest zamanın ardından yola devam ediyoruz. Günün bitiminde konaklama Prag’daki otelimizde oluyor.

7.GÜN, 10 AĞUSTOS PERŞEMBE, PRAG  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Altın şehir, Şehirlerin anası, Avrupa’nın kalbi gibi lakapları bulunan masalsı şehir Prag’a şehir turumuza başlıyoruz. 2. Dünya savaşında neredeyse hiç zarar görmeyen kent Gotik ve Barok mimariyi bize iç içe sunmaktadır. Prag şehir turumuzu yürüyerek gerçekleştiriyoruz. Şehre tepeden hâkim olan Prag kalesinin duvarları yanında otobüsümüzden ayrılıyoruz. Guiness rekorlar kitabında dünyanın en büyük kalesi olarak anılan yapı içerisinde birçok tarihi eseri barındırmaktadır. Bunlardan en ihtişamlısı Gotik mimari ile inşa edilmiş Aziz Vitüs katedralidir. İç ve dış süslemeleri ile bizleri büyüleyen Katolik Katedral tam 600 yılda bugünkü halini almıştır. 1344 yılında yapımına başlanan eser günümüze kadar birçok eklenti ile Gotik, Neo Gotik ve Barok mimariyi yansıtmaktadır. Şehir merkezine doğru devam edeceğimiz yürüyüşümüz esnasında Altın yolun önünden geçiyoruz. Kaleden ayrılıp Vlatva nehrine varmadan son bir nokta daha bizleri bekliyor. Ünlü yazar Franz Kafka’nın evi ve müzesini dışardan görüyoruz. Burada vereceğimiz kısa bir molanın ardından yolumuza devam ediyor ve dünyanın en dar sokağı ile karşılaşıyoruz. Trafik ışığı sistemi ile yönlendirilen sokağa sakın yeşil yanmadan girmeyin. Vlatva nehrinden karşıya yani şehir merkezine meşhur Charles köprüsünden geçiyoruz. Her iki başında kuleleri ve üzerinde bulunan 30 heykeli ile köprü sadece yaya kullanımına açıktır. Rehberimizden köprü ve heykeller hakkında bilgi aldıktan sonra eski kent merkezine giriş yapıyoruz. Kent meydanına ulaşıp burçlar saatini gördükten sonra serbest zamanımız oluyor. Günün bitiminde konaklama otelimizde. 

8.GÜN, 11 AĞUSTOS CUMA, KARLOVY VARY – TEREZIN  

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Karlovy Vary’e doğru yola çıkıyoruz. Kralın banyosu anlamına gelen şehir kaplıcaları ile ünlüdür. 4. Karl avlanırken bir geyiğin suya düşüp haşlandığını fark etmesi ile bölgedeki şifalı sular keşfedilmiştir. Mustafa Kemal Atatürk, Karl Marks, Goethe ve Beethoven gibi isimlerinde tedavi amaçlı geldiği kente ulaşıyor ve otobüsümüzden inip yürüyerek turumuzu yapıyoruz. İlk olarak Atatürk’ün kaldığı oteli görüyoruz. Ardından nehir kenarına kurulu bu güzel şehirde gezimizi yapıyor ve termal suların tadına bakıyoruz. Gezimizin bitmesi ile rehberimiz sizlere serbest zaman verecektir. Bugünün son gezi noktası Terezin Nazi kampı olacaktır. Şuan müze olan kampın girişinde otobüsümüzden iniyor ve giriş ücretini ödeyerek rehberimiz ile beraber kampı geziyoruz. İlk karşımıza çıkan anıt mezar olacaktır. Ardından kamp duvarlarından içeri giriyor ve Nazilerin kamp uygulama yöntemlerine şahit oluyoruz. Kampta tutulanların kaldıkları yerler, yaşam koşulları, idam edildikleri yerler gezi güzergahımız içerisinde oluyor. Günün bitimi ile yola çıkıyor ve Dresden’deki otelimize ulaşıyoruz.

9.GÜN, 12 AĞUSTOS CUMARTESİ, DRESDEN 

Sabah kahvaltımızın ardından Saksonya’nın başkenti Dresden turumuz başlıyor. Elbe nehri kıyısına kurulu şehir Barok ve Rokoko mimarisi ile bizleri karşılıyor. Nehir kıyısında yükselen sarayların kubbeleri, kiliseleri ile şehrin Mücevher Kutusu ismi ile anılmasına sebep olmuş. Eski kent meydanında otobüsümüzden iniyor ve yürüyerek gezimize başlıyoruz. İlk göreceğimiz eser Kraliyet Sarayı oluyor. Rönesans döneminin en ünlü yapılarından olan saray 1722 yılında inşası tamamlanmıştır. Saksonya Krallığına ev sahipliği yapan saray tüm şehir gibi kendisi de 2. Dünya savaşında büyük zararlar görmüştür. Tekrar onarılması ile günümüze ulaşmıştır. Ardından gezimiz Kadınlar kilisesine doğru devam ediyor. 11. Yüzyılda Romanesk tarzda yapılan kilise daha sonra 1727 yılında yıkılarak Barok mimari ile tekrar yapılmıştır. Tiyatro meydanında bulunan Opera binası ise bir sonraki gezi noktamız oluyor. Yapımından sonra defalarca yıkılan yapı 1989 yılında son kez onarılmış ve günümüze gelmiştir. Barok ve Yunan mimarisinin özelliklerini taşıyan eseri de gördükten sonra sizlere serbest zaman veriyoruz. Ardından tekrar otobüsümüzle buluşuyor Berlin’e doğru yola çıkıyoruz. Konaklama otelimizde. 

10.GÜN, 13 AĞUSTOS PAZAR, BERLİN   

Sabah kahvaltının ardından Berlin şehir turumuz başlıyor. Almanya’nın başkenti şehir bir zamanlar ikiye bölünmüş durumdaydı. Şimdilerde ise müzeler kenti olarak anılan Berlin’de keyifli zamanlar bizi bekliyor olacak. Şehrin iki yakasından biri olan Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu göreceğimiz yerler arasında oluyor. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında göreceğimiz yerler arasında. Gezimizin bitmesi ile serbest zamanımız oluyor. Daha sonra havalimanına ulaşıyor ve Antalya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Turumuzun sonu. 

 

Tur Ücretleri
WORLD CARD NAKİT VE NAKİT TAKSİT KREDİ KARTI 4 TAKSİT
KİŞİ BAŞI   989 EURO   989 EURO
İLAVE YATAK   989 EURO   989 EURO
TEK KİŞİLİK ODA 1289 EURO 1289 EURO
03-12 CHD   889 EURO   889 EURO

Genel Şartlar

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Eğer vize alınan bir tur ise Davincitur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Davincitur'un sorumluluğunda değildir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Davincitur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Davincitur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

*Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecektir.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile tur esnasında değişiklikler yapabilir.

*Otobüsteki oturma yerlerimiz rezervasyon sırasına göre verilir ve rotasyon uygulaması yapılır, her yeni gün önde oturan misafirlerimiz arka koltuklara geçerler

* 3 kişilik oda tercih ettiğinizde, Oteller oda içerisinde 3 ayrı yatak veremeyebilir, bunun yerine bir büyük yatak ve bir küçük yatak veya kanepe olabilir.

İptal Şartları

TURUN MİSAFİR TARAFINDAN İPTALİ DURUMUNDA 3. KİŞİLERE YAPILAN REZERVASYON VE ÖDEMELER İPTAL EDİLİR. MARUZ KALINAN CEZA VE BEDELLER MİSAFİRDEN KESİLDİKTEN SONRA KALAN TUTAR İADE EDİLİR. EĞER MİSAFİR KENDİ YERİNE BİR BAŞKASINI BULUR İSE TÜM HAKLARINI BU KİŞİYE DEVREDEBİLİR, ANCAK BU DURUMDA UÇAK BİLETLERİNDEKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI MARUZ KALINAN CEZAİ TUTARLAR YİNE MİSAFİR TARAFINDAN ACENTAYA ÖDENİR. TURUN ACENTE TARAFINDAN YETERSİZ KATILIM SEBEBİ İLE İPTALİ DURUMUNDA HİÇBİR CEZAİ ŞART UYGULANMAZ. BUNUN DIŞINDA ÜLKEMİZDE VEYA GİDİLECEK OLAN ÜKELERDE SEYEHATİMİZİ ENGELLEYEN DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA (DEPREM, AFET VB.) VEYA MİSAFİRİN SEYEHATİNİ ENGELLEYEN RESMİ KURUMLARDAN RAPORLU BİR RAHATSİZLIĞI OLDUĞUNDA VEYA 1. DERECE BİR YAKINININ ÖLÜMÜ DURUMUNDA MÜCBİR SEBEPLE İPTAL SİGORTASI DEVREYE GİRER VE MİSAFİR TUR ÜCRETİNİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAHSİL EDER. (SİGORTA KAPSAMINI DETAYLI İNCELEMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZDEN POLİÇE ÖRNEĞİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ)

Sigorta

Otobüslü Avrupa turlarımızda ekstra olarak sunduğumuz, diğer tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize tur ücretine dahil mücbir sebeple tur iptal sigortası yapılmaktadır. Poliçe ana başlıklar olarak sağlık, mücbir sebeple iptal, mesleki sorumluluk ve başınıza gelebilecek bazı olumsuz durumları kapsamaktadır. Rezervasyon anında yapılan sigortanızın poliçesini seyahat danışmanınızdan isteyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda maddeler halinde özetle poliçenin teminat içeriğini görebilirsiniz. Aşağıda okuyacağınız teminatların geçersiz olduğu durumlar da bulunmaktadır. Mesela tura katılacak kişinin geçmişte var olan bir hastalığının nüksetmesi gibi, 1. Derece bir yakının kaybının geçmişten gelen bir rahatsızlık sebebi ile olması gibi veya 65 yaş üstü misafirlerimizin herhangi bir rahatsızlığı sebebi ile tura katılamaması ve buna benzder durumlarda sigorta poliçeniz geçersiz olabilmektedir. Dilerseniz seyahat danışmanınızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 

·         Tıbbi tedavi teminatı

·         Tıbbi nedenlerle nakil veya seyahat

·         Tedavi sonrası daimî ikamete dönüş masrafları

·         Öngörülmeyen dönüş nedeni ile seyahat masraflarının karşılanması

·         Tedavi nedeni ile uzayan konaklama masraflarının karşılanması

·         Sigortalının rahatsızlanması durumlarında refakatçi masraflarının karşılanması

·         Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

·         Bagajın kaybolması, çalınması ya da zarar görmesi durumunda hasarın karşılanması

·         Seyahat sırasında şahsi eşyaların çalınması

·         Mücbir sebeple seyahatin iptali

·         Seyahat acentasının kusurlarından kaynaklanan zararların karşılanması

Gibi konuları içermektedir. Poliçenizde tüm bu maddeler detayları ve kapsamları ile beraber anlatılmıştır. Seyahat danışmanınızdan alıp incelemeyi unutmayınız.

Dahil / Hariç
PEGASUS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE ANTALYA – İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN GİDİŞ, SUN EXPRESS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE BERLİN ANTALYA DİREKT DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ DAHİLDİR
3* OTELLERDE 8 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA DAHİLDİR
ALAN – OTEL – ALAN, ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLER DAHİLDİR
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ, ŞEHİR TURLARI
MÜCBİR SEBEPLE TUR İPTAL VE SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI DAHİLDİR (20 EURO)
TÜM EKSTRA TURLAR DAHİLDİR. PROGRAMDA EKSTRA TUR BULUNAMAMAKTADIR.
FİYATLARA HAVALİMANI VERGİSİ, HİZMET BEDELİ DAHİLDİR.
OTELLERE ÖDENEN GÜNLÜK ŞEHİR VERGİLERİ DAHİLDİR.
VİZE ÜCRETİ 160 EURO DAHİL DEĞİLDİR
YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI 150 TL DAHİL DEĞİLDİR, BANKAYA ÖDENECEKTİR
MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL DEĞİLDİR.
TUR REHBERİMİZ VE ŞÖFÖR BAHŞİŞLERİ KİŞİ BAŞI 20 EURO DAHİL DEĞİLDİR

Yorumlar

İnceleme Yok
Ücret 989.00 €
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}


Tur VideosuTur RotasıSorunuz mu var?

Ücret
989.00 €
0 İnceleme