Prag Viyana Turu

Oylanmamış 0 İnceleme
0/5
Kullanıcılar %0 oranında memnun

Tarih

Tarihler için arayınız!

Süre

4 gece 5 gün

Konaklama

3* ve 4* Otel

Ulaşım

Uçak

Tur Programı
1.GÜN, VİYANA
Sabah sizlere belirtilecek olan saatte Antalya havalimanı dış hatlar terminalinde buluşma, bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Viyana'ya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Varışımızın ardından şehir turu. Görülecek yerler arasında Opera binası, Güzel Sanatlar Müzesi, Parlamento Binası, Burg theatre, Tarihi Şehir Meydanı, Üniversite, Schöenbrunn Sarayi, Belvedere Sarayi ve şehrin diğer önemli yerleri. Geceleme otelimizde
2.GÜN, PRAG 
Sabah kahvaltı sonrası Prag'a yolculuk, varışımızın ardından şehir turunda görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, St. Vitus Katedrali, Loretta, Charles Köprüsü, Eski Şehir Meydanı Mustek Meydanı ve Vaslavske Bulvarı bulunmaktadır. Sonrasında serbest zaman ve akşam ekstra Ortaçağ gecesine gidiyoruz. Yerel müzikler ve yemekler eşliğinde güzel dakikalar geçirdikten sonra geceleme otelimizde.
ORTAÇAĞ GECESİ 65 EURO 

3.GÜN, KARLOVY VARY

Sabah kahvaltının ardından ekstra kaplıcaları ile ünlü Karlovy Vary kasabasına varış ve gezi, Karlovy Vary, 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölgedir. Bölgeye varışta, çevrede gezinti sonrası serbest süremizde şehir etrafında yürüyüş ve alışveriş yapılabilir. (Prag'a göre fiyatlar daha ucuzdur) ardından öğleden sonra tekrar Prag’a geri dönüyor ve şehir merkezinde serbest zaman veriyoruz. Konaklama otelimizde.
KARLOVY VARY TURU 60 EURO
4.GÜN, TEREZIN
Sabah kahvaltının ardından ekstra olarak Terazin Nazi kampına hareket, Prag'tan yaklaşık 50 dakikalık mesafede bulunan Terezin, Çek Cumhuriyetindeki en büyük nazi kampıdır. 1780 yılında küçük kale olarak inşa edilmiştir. 2. Dünya Savaşında Almanların Çekoslavakya'ya girişi ile birlikte bu kale toplama kampına dönüştürülmüş ve Getto da yaşayan Museviler ve Çingeneler burada çalışma kampı adı altında tutulmuştur. Ardından  yola devam ediyor ve Dresden’e ulaşıyoruz. Konaklama otelimizde.
TEREZIN TURU 40 EURO 
5.GÜN, DRESDEN
Sabah kahvaltısının ardından ekstra şehir turu yapıyoruz, Kuzeyin Floransa’sı Dresden’de göreceğimiz yerler arasında Frauenkirche kilisesi, Zwinger müzesi, Semper opera binası ve Kraliyet sarayı bulunmaktadır. Daha sonra havalimanına ulaşıyor ve programda gözüken saatte Antalya’ya uçuyoruz. Turumuzun sonu.
DRESDEN TURU 35 EURO 
Tur Ücretleri
BONUS,WORLD CARD PEŞİN 5 TAKSİT
KİŞİ BAŞI    
İLAVE YATAK    
TEK KİŞİLİK ODA    
03-12 CHD    
Genel Şartlar

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Eğer vize alınan bir tur ise Davincitur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Davincitur'un sorumluluğunda değildir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Davincitur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Davincitur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

*Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecektir.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile tur esnasında değişiklikler yapabilir.

*Otobüsteki oturma yerlerimiz rezervasyon sırasına göre verilir ve rotasyon uygulaması yapılır, her yeni gün önde oturan misafirlerimiz arka koltuklara geçerler

* 3 kişilik oda tercih ettiğinizde, Oteller oda içerisinde 3 ayrı yatak veremeyebilir, bunun yerine bir büyük yatak ve bir küçük yatak veya kanepe olabilir.

İptal Şartları

TURUN MİSAFİR TARAFINDAN İPTALİ DURUMUNDA 3. KİŞİLERE YAPILAN REZERVASYON VE ÖDEMELER İPTAL EDİLİR. MARUZ KALINAN CEZA VE BEDELLER MİSAFİRDEN KESİLDİKTEN SONRA KALAN TUTAR İADE EDİLİR. EĞER MİSAFİR KENDİ YERİNE BİR BAŞKASINI BULUR İSE TÜM HAKLARINI BU KİŞİYE DEVREDEBİLİR, ANCAK BU DURUMDA UÇAK BİLETLERİNDEKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI MARUZ KALINAN CEZAİ TUTARLAR YİNE MİSAFİR TARAFINDAN ACENTAYA ÖDENİR. TURUN ACENTE TARAFINDAN YETERSİZ KATILIM SEBEBİ İLE İPTALİ DURUMUNDA HİÇBİR CEZAİ ŞART UYGULANMAZ. BUNUN DIŞINDA ÜLKEMİZDE VEYA GİDİLECEK OLAN ÜKELERDE SEYEHATİMİZİ ENGELLEYEN DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA (DEPREM, AFET VB.) VEYA MİSAFİRİN SEYEHATİNİ ENGELLEYEN RESMİ KURUMLARDAN RAPORLU BİR RAHATSİZLIĞI OLDUĞUNDA VEYA 1. DERECE BİR YAKINININ ÖLÜMÜ DURUMUNDA MÜCBİR SEBEPLE İPTAL SİGORTASI DEVREYE GİRER VE MİSAFİR TUR ÜCRETİNİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAHSİL EDER. (SİGORTA KAPSAMINI DETAYLI İNCELEMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZDEN POLİÇE ÖRNEĞİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ. CORONA SİGORTA KAPSAMINDA DEĞİLDİR)

Sigorta

Otobüslü Avrupa turlarımızda ekstra olarak sunduğumuz, diğer tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize tur ücretine dahil mücbir sebeple tur iptal sigortası yapılmaktadır. Poliçe ana başlıklar olarak sağlık, mücbir sebeple iptal, mesleki sorumluluk ve başınıza gelebilecek bazı olumsuz durumları kapsamaktadır. Rezervasyon anında yapılan sigortanızın poliçesini seyahat danışmanınızdan isteyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda maddeler halinde özetle poliçenin teminat içeriğini görebilirsiniz. Aşağıda okuyacağınız teminatların geçersiz olduğu durumlar da bulunmaktadır. Mesela tura katılacak kişinin geçmişte var olan bir hastalığının nüksetmesi gibi veya 1. Derece bir yakının kaybının geçmişten gelen bir rahatsızlık sebebi ile olması gibi.

·         Tıbbi tedavi teminatı

·         Tıbbi nedenlerle nakil veya seyahat

·         Tedavi sonrası daimî ikamete dönüş masrafları

·         Öngörülmeyen dönüş nedeni ile seyahat masraflarının karşılanması

·         Tedavi nedeni ile uzayan konaklama masraflarının karşılanması

·         Sigortalının rahatsızlanması durumlarında refakatçi masraflarının karşılanması

·         Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

·         Bagajın kaybolması, çalınması ya da zarar görmesi durumunda hasarın karşılanması

·         Seyahat sırasında şahsi eşyaların çalınması

·         Mücbir sebeple seyahatin iptali

·         Seyahat acentasının kusurlarından kaynaklanan zararların karşılanması

Gibi konuları içermektedir. Poliçenizde tüm bu maddeler detayları ve kapsamları ile beraber anlatılmıştır. Seyahat danışmanınızdan alıp incelemeyi unutmayınız.

Dahil / Hariç
SUN EXPRESS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE ANTALYA – VİYANA GİDİŞ, DRESDEN – ANTALYA DÖNÜŞ, DİREK EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ.
3* - 4* OTELLLERDE ODA KAHVALTI KONAKLAMA.
ALAN – OTEL – ALAN, ŞEHİRLER ARASI TRANSFERLERİ, TÜM ÇEVRE GEZİLERİ
TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETLERİ, ŞEHİR TURLARI
FİYATLARA HAVALİMANI VERGİSİ, HİZMET BEDELİ DAHİLDİR.
50 TL YURTDIŞI ÇIKIŞ VERGİSİ DAHİL DEĞİLDİR.
YEŞİL PASAPORTA SEYEHAT SİGORTASI DAHİL DEĞİLDİR (10 EURO)
VİZE ÜCRETİ DAHİL DEĞİLDİR (120 EURO)
MÜZE GİRİŞ ÜCRETLERİ DAHİL DEĞİLDİR.
ŞÖFÖR VE REHBER BAHŞİŞİ DAHİL DEĞİLDİR (10 EURO)
TÜM EKSTRA ÇEVRE GEZİLERİ, ORTAÇAĞ GECESİ (65 EURO), DRESDEN TEREZIN TURU (75 EURO), KARLOVY VARY TURU (60 EURO

Yorumlar

İnceleme Yok
Ücret
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}


Sorunuz mu var?

Ücret
0 İnceleme