Adana G.Antep Ş.Urfa Turu

Tarih

Tarihler için arayınız!

Süre

2 gece 3 gün

Konaklama

4* Otel

Ulaşım

Uçak

Tur Programı
1.GÜN CUMARTESİ, ADANA 
Sabah saat 08.30'da Antalya havalimanı iç hatlar terminalinde buluşma. Sun Express havayolu tarifeli seferi ile saat 10.30’da Adana’ya uçuşumuzun ardından bizleri bekleyen otobüsümüz ile buluşup Adana`da Sabancı Merkez cami, ( Ramazanoğlu Külliyesi) Adana Ulu cami, Taş Köprü, Eski Saat kulesi, Tuz Han`ı rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaştıktan sonra Seyhan nehrini fotoğraflıyor ve Adana`dan ayrılıyor ve Gaziantep’e doğru yola çıkıyoruz. konaklama otelimizde.
2.GÜN PAZAR, ŞANLIURFA
Sabah kahvaltının ardından Şanlıurfa’ya doğru yola çıkıyoruz. Yol üzerinde bulunan Birecik'ten geçişte şirin dostlarımızı görmemek olmaz. Nede olsa soyları tükenme tehlikesiyle karşı karşıya! Birecik Kelaynak Kuşları Üretme Çiftliği'ne uğrayıp görevliden kuşlar hakkında bilgi alıp, fotoğraflar çektikten sonra Şanlıurfa’ya ulaşıyoruz. Peygamberler Şehri Şanlıurfa'yı gezmeye başlıyoruz. Şehir merkezine girmeden önce Eyüp peygamberin 40 yıl çile çektiği Çile Kuyusu ve Eyüp Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin Doğduğu Mağara, ateşe atıldığı yer, Balıklıgöl, Halil-ül Rahman Gölü, Ayn-El Zeliha Gölü, Mevlid-İ Halil Camii, Rızvaniye Camii, Kapalıçarşı, Kilimciler, İsotçular, Demirciler, Bakırcılar Çarşıları ve Gümrük Han'ı geziyoruz akşam ekstra sıra gecesi düzenliyor ve yöresel yemekler eşliğinde gecenin tadını çıkarıyoruz. Konaklama için Gaziantep’deki otelimize geri dönüyoruz. (varışımız gece yarısından sonra olacaktır.)
3.GÜN PAZARTESİ GAZİANTEP 
Sabah kahvaltı sonrası Güneydoğu'nun Paris'i Gaziantep'i geziyoruz. Kurtuluş savaşı yıllarının Fransızlara ve Ermenilere karşı yaptığı direnişle destanlaşan kenti Gaziantep'te ilk olarak Mozaik Müzesi'ni görüyoruz Özellikle Zeugma'dan çıkan birbirinden güzel ve büyük mozaikleri görünce Zeugma'nın ihtişamını ve zenginliğini daha iyi anlayacağız. Kale dibi mahallesinde Tarihi Antep'i gezip Bakırcılar, Elektronikçiler, Sakatatçılar Çarşılarını da  gördükten sonra serbest zaman veriyor ve daha sonra havalimanına ulaşıyoruz. Turumuzun sonu.
Tur Ücretleri
BONUS,WORLD CARD PEŞİN 5 TAKSİT
KİŞİ BAŞI    
İLAVE YATAK    
TEK KİŞİLİK ODA    
03-12 CHD
Genel Şartlar

*Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir. Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir. Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

*Eğer vize alınan bir tur ise Davincitur, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Davincitur'un sorumluluğunda değildir.

*Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. 6 aydan az süreyle seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Bu gibi durumlarda sorumluluk pasaport sahibine aittir.

*Programlarda belirtilen uçuş saatleri havayolları tarafından bildirilen saatlerdir. Özel seferlerle düzenlenen turlarımızda uçak saatleri 48 saat öncesine kadar değişiklik gösterebilir. Davincitur havayolu ile misafir arasında aracı konumundadır. Havayolundan kaynaklı gecikme, iptal, havaalanı ve havayolu değişikliği, kapasite üzerinde satış yapılması, hizmet aksamaları vb. gibi durumlardan Davincitur hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

*Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi gezi hareket tarihinden 20 gün öncesi olup, iptal bilgisi acenteniz tarafından iletilecektir.

*Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile tur esnasında değişiklikler yapabilir.

*Otobüsteki oturma yerlerimiz rezervasyon sırasına göre verilir ve rotasyon uygulaması yapılır, her yeni gün önde oturan misafirlerimiz arka koltuklara geçerler

* 3 kişilik oda tercih ettiğinizde, Oteller oda içerisinde 3 ayrı yatak veremeyebilir, bunun yerine bir büyük yatak ve bir küçük yatak veya kanepe olabilir.

İptal Şartları

TURUN MİSAFİR TARAFINDAN İPTALİ DURUMUNDA 3. KİŞİLERE YAPILAN REZERVASYON VE ÖDEMELER İPTAL EDİLİR. MARUZ KALINAN CEZA VE BEDELLER MİSAFİRDEN KESİLDİKTEN SONRA KALAN TUTAR İADE EDİLİR. EĞER MİSAFİR KENDİ YERİNE BİR BAŞKASINI BULUR İSE TÜM HAKLARINI BU KİŞİYE DEVREDEBİLİR, ANCAK BU DURUMDA UÇAK BİLETLERİNDEKİ İSİM DEĞİŞİKLİĞİNDEN DOLAYI MARUZ KALINAN CEZAİ TUTARLAR YİNE MİSAFİR TARAFINDAN ACENTAYA ÖDENİR. TURUN ACENTE TARAFINDAN YETERSİZ KATILIM SEBEBİ İLE İPTALİ DURUMUNDA HİÇBİR CEZAİ ŞART UYGULANMAZ. BUNUN DIŞINDA ÜLKEMİZDE VEYA GİDİLECEK OLAN ÜKELERDE SEYEHATİMİZİ ENGELLEYEN DURUMLAR SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA (DEPREM, AFET VB.) VEYA MİSAFİRİN SEYEHATİNİ ENGELLEYEN RESMİ KURUMLARDAN RAPORLU BİR RAHATSİZLIĞI OLDUĞUNDA VEYA 1. DERECE BİR YAKINININ ÖLÜMÜ DURUMUNDA MÜCBİR SEBEPLE İPTAL SİGORTASI DEVREYE GİRER VE MİSAFİR TUR ÜCRETİNİ SİGORTA ŞİRKETİNDEN TAHSİL EDER. (SİGORTA KAPSAMINI DETAYLI İNCELEMEK İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİNİZDEN POLİÇE ÖRNEĞİNİ İSTEYEBİLİRSİNİZ. CORONA SİGORTA KAPSAMINDA DEĞİLDİR)

Sigorta

Otobüslü Avrupa turlarımızda ekstra olarak sunduğumuz, diğer tüm turlarımızda siz değerli misafirlerimize tur ücretine dahil mücbir sebeple tur iptal sigortası yapılmaktadır. Poliçe ana başlıklar olarak sağlık, mücbir sebeple iptal, mesleki sorumluluk ve başınıza gelebilecek bazı olumsuz durumları kapsamaktadır. Rezervasyon anında yapılan sigortanızın poliçesini seyahat danışmanınızdan isteyebilirsiniz. Detaylı bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Aşağıda maddeler halinde özetle poliçenin teminat içeriğini görebilirsiniz. Aşağıda okuyacağınız teminatların geçersiz olduğu durumlar da bulunmaktadır. Mesela tura katılacak kişinin geçmişte var olan bir hastalığının nüksetmesi gibi veya 1. Derece bir yakının kaybının geçmişten gelen bir rahatsızlık sebebi ile olması gibi.

·         Tıbbi tedavi teminatı

·         Tıbbi nedenlerle nakil veya seyahat

·         Tedavi sonrası daimî ikamete dönüş masrafları

·         Öngörülmeyen dönüş nedeni ile seyahat masraflarının karşılanması

·         Tedavi nedeni ile uzayan konaklama masraflarının karşılanması

·         Sigortalının rahatsızlanması durumlarında refakatçi masraflarının karşılanması

·         Kayıp bagajın bulunup ulaştırılması

·         Bagajın kaybolması, çalınması ya da zarar görmesi durumunda hasarın karşılanması

·         Seyahat sırasında şahsi eşyaların çalınması

·         Mücbir sebeple seyahatin iptali

·         Seyahat acentasının kusurlarından kaynaklanan zararların karşılanması

Gibi konuları içermektedir. Poliçenizde tüm bu maddeler detayları ve kapsamları ile beraber anlatılmıştır. Seyahat danışmanınızdan alıp incelemeyi unutmayınız.

Dahil / Hariç
SUN EXPRESS HAVAYOLU TARİFELİ SEFERİ İLE ANTALYA – ADANA GİDİŞ, GAZİANTEP – ANTALYA DÖNÜŞ EKONOMİ SINIFI UÇAK BİLETLERİ
4* OTELDE 2 GECE ODA KAHVALTI KONAKLAMA.
TÜM ULAŞIM VE ÇEVRE GEZİLERİ.
PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETLERİ
MÜZE GİRİŞLERİ TUR ÜCRETİNE DAHİL DEĞİLDİR.
TÜM ÖĞLE VE AKŞAM YEMEKLERİ DAHİL DEĞİLDİR
ŞÖFÖR VE REHBER BAHŞİŞLERİ DAHİL DEĞİLDİR. (10 TL)

Yorumlar

İnceleme Yok


Sorunuz mu var?

Ücret 0₺
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
Ücret
0 İnceleme